Pojęcie składu publikacji obejmuje obecnie nie tylko łamanie tekstu, ale całe opracowanie pracy, łącznie z umieszczeniem w niej ilustracji, a czasami także ich opracowaniem. Oferujemy skład książek, czasopism, katalogów i folderów, raportów oraz wszystkich innych prac, dla których projekt, typografia, układ graficzny są ważne. Popularne powiedzenie mówi „Jak nas widzą, tak nas piszą”. Dobrze złożona publikacja mówi sama za siebie; niestaranna razi i odpycha - źle świadczy o osobie lub firmie, która się nią posługuje. Zadbaj o swoją ocenę najwcześniej, jak tylko można.

Oferuję usługę druku, zarówno offsetowego, jak i cyfrowego na różnego rodzaju papierach i kartonach, w dowolnych nakładach. Prace mogą być foliowane, lakierowane lub uszlachetniane w inny sposób. Zapraszam firmy i osoby, które potrzebują ulotki, foldery, broszury, książki i inne druki.

Dla osób pragnących nabrać biegłości w obsłudze programów DTP albo tych, które nie mają zielonego pojęcia o grafice komputerowej, oferuję indywidualne lekcje, które każdemu pozwolą profesjonalnie przygotować projekty przeznaczone do druku. Prowadzę też szkolenia dla grup oraz szkolenia przez Skype'a, więc możesz mieszkać nawet za oceanem i zatrudnić mnie jako trenera.
Godzina spędzona sam na sam z nauczycielem przynosi o wiele większe efekty niż uczestnictwo w kilkunastoosobowym kursie. Szybsza nauka to mniejsze koszty i gwarancja wyjaśnienia wszystkich wątpliwości bez straty czasu na słuchanie o tym, co już wiesz. Możesz w każdym momencie zadać pytanie i nie stresować się, że uczysz się w swoim tempie.