Zrób coś dla siebie!
Trochę Twojego czasu i motywacji wystarczy, aby stać się ekspertem! 

Dla osób pragnących nabrać biegłości w obsłudze programów DTP albo tych, które nie mają zielonego pojęcia o grafice komputerowej, oferuję indywidualne lekcje, które każdemu pozwolą profesjonalnie przygotować projekty przeznaczone do druku. Prowadzę też szkolenia dla grup oraz szkolenia przez Skype'a lub Zoom'a, więc możesz mieszkać nawet za oceanem i zatrudnić mnie jako trenera.
Zapraszam tych, którzy właśnie skończyli szkołę i takich, którzy chcieliby się nauczyć obsługi komputera od podstaw, bo wstyd im przed własnymi wnukami
:-)

Godzina spędzona sam na sam z nauczycielem przynosi o wiele większe efekty niż uczestnictwo w kilkunastoosobowym kursie. Szybsza nauka to mniejsze koszty i gwarancja wyjaśnienia wszystkich wątpliwości bez straty czasu na słuchanie o tym, co już wiesz. Możesz w każdym momencie zadać pytanie i nie stresować się, że uczysz się nie w swoim tempie.

PhotoShop, InDesign, Illustrator – w każdym z tych programów możesz w krótkim czasie stać się ekspertem, a moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu drukarni oraz studia graficznego i praktyka w prowadzeniu szkoleń ułatwi przekazanie wszystkich niuansów, które współpracę pomiędzy grafikiem i projektantem a drukarnią uczynią łatwą i satysfakcjonującą. Pojęcia takie, jak maski, filtry, rozdzielczość, krzywe wektorowe, style czy warstwy dopasowania, które dziś może Cię przerażają, staną się narzędziami do osiągnięcia niepowtarzalnych efektów w Twoich projektach.

Z ogromną satysfakcją obserwuję, jak osoby, które jeszcze niedawno nie potrafiły pokolorować prostokąta, tworzą piękne, malarskie prace, wykorzystując nowo poznane narzędzia i realizując projekty, które dotychczas - tak im się wydawało - były poza ich zasięgiem. I doskonale się przy tym bawią, uwalniając swoją kreatywność. Rosną ich umiejętności, szanse na rynku pracy i możliwość świadczenia usług. Kilkoro moich uczniów pracuje już w agencjach i tworzy komercyjne projekty – są chwaleni przez pracodawców.
Kiedy jedna z moich uczennic odebrała z drukarni swoją pierwszą książkę, samodzielnie złożoną, cieszyła się bardzo, a ja wraz z nią :-).

Skontaktuj się ze mną, a wszelkie zawiłości, które dotychczas spędzały Ci sen z powiek i powodowały, że oddanie pracy do druku było podobne do gry w ruletkę, staną się proste i zrozumiałe.
Od 30 lat zajmuję się poligrafią - prowadziłam drukarnię offsetową i cyfrową oraz studio DTP, a teraz pracuję jako wolny strzelec (freelancer) dla takich wydawnictw książkowych i prasowych, np. jak Helion, Olesiejuk, Świadome Jeździectwo, Moda na Zdrowie i innych. Mam również doświadczenie jako trener – od blisko 10 lat prowadzę kursy dla grup i zajęcia indywidualne z programów DTP, ze szczególnym uwzględnieniem przy­go­to­wa­nia prac na potrzeby druku offsetowego i cyfrowego.