Zrób coś dla siebie!
Trochę Twojego czasu i motywacji wystarczy, aby stać się ekspertem! 

Dla osób pragnących nabrać biegłości w obsłudze programów DTP albo tych, które nie mają zielonego pojęcia o grafice komputerowej, oferuję indywidualne lekcje, które każdemu pozwolą profesjonalnie przygotować projekty przeznaczone do druku. Prowadzę też szkolenia dla grup oraz szkolenia przez Skype'a, więc możesz mieszkać nawet za oceanem i zatrudnić mnie jako trenera.
Zapraszam tych, którzy właśnie skończyli szkołę i takich, którzy chcieliby się nauczyć obsługi komputera od podstaw, bo wstyd im przed własnymi wnukami
:-)

Godzina spędzona sam na sam z nauczycielem przynosi o wiele większe efekty niż uczestnictwo w kilkunastoosobowym kursie. Szybsza nauka to mniejsze koszty i gwarancja wyjaśnienia wszystkich wątpliwości bez straty czasu na słuchanie o tym, co już wiesz. Możesz w każdym momencie zadać pytanie i nie stresować się, że uczysz się nie w swoim tempie.

PhotoShop, InDesign, Illustrator – w każdym z tych programów możesz w krótkim czasie stać się ekspertem, a moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu drukarni oraz studia graficznego i praktyka w prowadzeniu szkoleń ułatwi przekazanie wszystkich niuansów, które współpracę pomiędzy grafikiem i projektantem a drukarnią uczynią łatwą i satysfakcjonującą. Pojęcia takie, jak maski, filtry, rozdzielczość, krzywe wektorowe, style czy warstwy dopasowania, które dziś może Cię przerażają, staną się narzędziami do osiągnięcia niepowtarzalnych efektów w Twoich projektach.

Z ogromną satysfakcją obserwuję, jak osoby, które jeszcze niedawno nie potrafiły pokolorować prostokąta, tworzą piękne, malarskie prace, wykorzystując nowo poznane narzędzia i realizując projekty, które dotychczas - tak im się wydawało - były poza ich zasięgiem. I doskonale się przy tym bawią, uwalniając swoją kreatywność. Rosną ich umiejętności, szanse na rynku pracy i możliwość świadczenia usług. Kilkoro moich uczniów pracuje już w agencjach i tworzy komercyjne projekty – są chwaleni przez pracodawców.
Kiedy jedna z moich uczennic odebrała z drukarni swoją pierwszą książkę, samodzielnie złożoną, cieszyła się bardzo, a ja wraz z nią :-).

Skontaktuj się ze mną, a wszelkie zawiłości, które dotychczas spędzały Ci sen z powiek i powodowały, że oddanie pracy do druku było podobne do gry w ruletkę, staną się proste i zrozumiałe.
Od prawie 30 lat zajmuję się poligrafią - prowadziłam drukarnię offsetową i cyfrową oraz studio DTP, a teraz pracuję jako wolny strzelec (freelancer) dla takich wydawnictw książkowych i prasowych, np. jak Helion, Olesiejuk, Świadome Jeździectwo, Moda na Zdrowie i innych. Mam również doświadczenie jako trener – od blisko 10 lat prowadzę kursy dla grup i zajęcia indywidualne z programów DTP, ze szczególnym uwzględnieniem przy­go­to­wa­nia prac na potrzeby druku offsetowego i cyfrowego.